Zábava v okolí

Skiareál Špindlerův Mlýn: Labská
Skiareál Špindlerův Mlýn: Labská
Právě sem se z pohodlí Amenity dostanete během chvilky. Stačí obout lyže urazit cca 200 metrů. Nově postavená 3-sedačková lanovka je od původního vleku prodloužena o 300 metrů a vede tak až k běžecké trati na Horní Mísečky. Červená sjezdovka je téměř 2 km dlouhá, upravovaná a v případě potřeby technicky zasněžovaná. Lokalitu doporučujeme zejména pro rodinné lyžování. Výhodou je možnost koupě levnějších regionálních permanentek.
Vlek Krausovy boudy ZJISTIT VÍCE

Vlek Krausovy boudy

Rodinný vlek jen 50 metrů od Amenity, vhodný zejména pro malé lyžaře a začátečníky. Je zde možnost i večerního lyžování na osvětlené sjezdovce a příznivé ceny.
Sjezdovka Maja Sport ZJISTIT VÍCE

Sjezdovka Maja Sport

Jednostopý vlek (typ poma) s večerním lyžováním na severní straně, kde se sníh udrží až do jarních měsíců. Čeká vás příjemná obsluha, upravená sjezdovka a hlavně přijatelné ceny.
Běžkařské stopy
Běžkařské stopy
Nadšenci běžeckého lyžování budou ve Špindlerově Mlýně jako v ráji. Amenity Resort Špindlerův Mlýn se nachází přímo u běžeckých tratí a nedaleko závodních běžeckých okruhů. Každý den se můžete těšit na kvalitně upravené tratě, které jsou výchozím místem pro hřebenové túry. Běžky si můžete ve Špindlerově Mlýně jak půjčit, nebo v případě potřeby svěřit do servisu.
Zimní radovánky
Zimní radovánky
Pokud zimním sportům moc neholdujete, máme pro vás další tipy. Vyzkoušejte například snowtubing – parádní jízdu na sněhu na nafukovacím kruhu, nebo vyzkoušejte 4 km dlouhou sáňkařskou dráhu nebo předveďte dovednosti při bruslení na ledě.
Turistika ZJISTIT VÍCE

Turistika

Vydejte se po přehledně značených cestách z centra města až na vrcholky hor. Túry po hřebenech s příjemnými zastávkami v horských boudách až k nejvyššímu místu České republiky s výhledem na krásy Krkonošského národního parku.
Cyklistika ZJISTIT VÍCE

Cyklistika

Vyrazili byste na kolo, ale nemáte ho sebou? Nevadí, zde najdete přehled půjčoven kol, terénních koloběžek a čtyřkolek v okolí Špindlerova Mlýna. Dále informace o cyklotrasách, cyklobusech a Špindl Bike Parku.
Monkey park a bobová dráha HappyWorld
Monkey park a bobová dráha HappyWorld
Nejdelší lanový park v Krkonoších s 32 překážkami zavěšenými ve 3 až 7 metrech najdete v korunách stromů hned pod nástupním prostorem bobové dráhy. Monkey Park je určen všem včetně dětí od 140 cm výšky a je postaven tak, aby nejkratší trasu zvládli i netrénovaní lezci. Pokud dáváte před výškami přednost rychlosti, tak si nesmíte nechat ujít místní bobovou dráhu.