Zvýhodněné letní pobyty


Hledáte místo, kam utéct z rozpáleného města? Užijte si dovolenou ve Špindlerově Mlýně. Lesy jsou plné borůvek, klima je tu o něco příjemnější než ve městech a vy si můžete užívat aktivní dovolenou na kole, nebo se pěšky procházet po hřebenech hor. 


Rezervujte si pokoj za speciální letní ceny:

Double Room – 2620 Kč 1 990 Kč / noc / 2 osoby
Superior Double Room – 3 890 Kč 2 990 Kč / noc / 2 osoby

Nabídka platí jen pro pobyty do 30. 8. 2019.

double room, superior double room, amenity resort spindleruv mlyn


Špindlerův Mlýn je ideální letní destinací i pro rodiny s dětmi. Ti si u nás mohou užít letní prázdniny v přírodě, se spoustou doprovodných aktivit.


LEGO herna

Přímo v našem resortu najdete obří LEGO hernu, kde se děti zabaví nejen při nepřízni počasí. Každé dítě do 15ti let od nás navíc obdrží vstupenku v hodnotě 210 Kč do Czech Repubrick, Lego země českých památek.

lego herna Amenity Resort Špindlerův Mlýn


Elektrokola

Vyrazte zdolat krkonošské kopce na elektrokolech, které máme k dispozici i pro ty nejmenší cyklisty. Po předešlé domluvě vám rádi zajistíme i přídavný dětský vozíček. Elektrokola si můžete rezervovat přímo na naší recepci nebo s předstihem na telefonním čísle (+420) 724 551 55.

Elektrokola Amenity Resort Špindlerův Mlýn


10% sleva na aktivity s Yellow Point

Yellow Point je agentura specializující se na adrenalinové i relaxační zážitky ve Špindlerově Mlýně. Půjčte si terénní koloběžku, zhoupněte se na obří houpačce, nebo prolezte celé lanové centrum. S naším voucherem můžete uplatnit 10% slevu na všechny aktivity. Více informací o zážitcích najdete na www.yellow-point.cz. O voucher si můžete zažádat na naší recepci.

Aktivity s Yellow Point Amenity Resort Špindlerův Mlýn


Dětské hřiště a hry

Pro naše nejmenší návštěvníky máme k dispozici venkovní hřiště s prolézačkami a skluzavkou. Rádi vám vypůjčíme i různé společenské hry.

Detske hriste Amenity Resort Špindlerův Mlýn


Krmení ovcí

Máme domácí mazlíčky. Hned vedle našeho resortu se na loukách pasou ovce a kozy. Po předešlé domluvě je možné je společně s námi nakrmit.

Krmeni ovci Amenity Resort Špindlerův Mlýn


Wellness

Odpočiňte si a načerpejte potřebnou energii v našem wellness. K dispozici vám bude bazén s protiproudem, pára, sauna, chladící bazén i Kneippův chodník.   

Wellness Amenity Resort Špindlerův Mlýn


Bowling

Uspořádejte rodinný turnaj v bowlingu. K dispozici máme 2 bowlingové dráhy s možností dětské úpravy pro malé hráče.

Bowling Amenity Resort Špindlerův Mlýn