Pro firmy

ZJISTIT VÍCE

Ubytování

Hory, kopce, lesy. Amenity Resort Špindlerův Mlýn se nachází přímo uprostřed přírody. Ubytovat se můžete v útulných hotelových pokojích nebo v prostorných rodinných apartmánech. Servis čtyřhvězdičkového hotelu je samozřejmostí v obou případech.
ZJISTIT VÍCE

Konference

Nejlepší nápady vznikají s čistou hlavou. Změňte prostředí a uspořádejte si obchodní jednání u nás. K dispozici je vám menší salonek pro 40 osob nebo multifunkční sál pro 80 osob.
ZJISTIT VÍCE

Restaurace & Catering

Vychutnejte si regionální kuchyni v moderním pojetí i sezónní speciality. Naši kuchaři kladou důraz na čerstvost každého jídla. Při přípravě denního menu, coffee breaku i cateringu pro větší skupinu.
ZJISTIT VÍCE

Bowling

Uspořádejte bowlingový turnaj přímo v hotelu. K dispozici vám bude samostatný bar s obsluhou.
ZJISTIT VÍCE

Relax

Našim hotelovým hostům je k dispozici vyhřívaný bazén s protiproudem a perlivou lavicí, pára, sauna, chladicí bazén i Kneippův chodník. A kdo by toužil po naprostém soukromí, může využít privátní wellness se saunou a vířivkou.
ZJISTIT VÍCE

Teambuilding

Léto, nebo zima, na tom až tak nesejde. Ve Špindlerově Mlýně se zabavíte v každém ročním období. Chcete povzbudit týmového ducha, zdravou soutěživost nebo jen strávit společný čas? Naši partneři vám navrhnou program, dle vašich představ.
ZJISTIT VÍCE

Nabídka pro firmy

Naše resorty se nacházejí na Lipně, ve Špindlerově Mlýně, v České Kanadě a brzy i v Orlických horách. Každé místo je jiné, ale přesto mají hodně společného. Krásnou okolní přírodu, komfortní ubytování a nadstandardní zázemí.

Hledáte vhodný prostor pro uspořádání firemní či skupinové akce?

Sdělte nám svou představu a my se vám ozveme, jak nejrychleji to bude možné.

Firemní akce Špindlerův Mlýn

Léto, nebo zima, na tom až tak nesejde. Ve Špindlerově Mlýně se zabavíte v každém ročním období, proto je často vyhledávanou lokalitou pro firemní pobyty.
Kromě komfortního ubytování vám rádi zajistíme catering nebo uspořádáme konferenci. S pomocí našich partnerů vám zajistíme teambuildingové aktivity nebo program šitý na míru.