Wellness

  • Aktuálně

    Načerpejte energii

    Odpočiňte si a načerpejte potřebnou energii v našem wellness. Součástí dvouhodinového vstupu je také vstup do bazénu. Toužíte-li po naprostém soukromí, k dispozici je vám také soukromé wellness.

Otevírací doba

Hotelové wellness

14:00–21:30

Privátní wellness

10:00–21:30

Bazén

10:00–21:30

Masáže

Dle domluveného času rezervace.
Pára ZJISTIT VÍCE

Pára

Příjemná potní lázeň se zcela odlišným klimatem, než sauna. Není tak horká, proto nedochází k takovému prohřátí, neboť teplota v páře se pohybuje mezi 40 – 50°C s až 100% vlhkostí vzduchu. Je ideální pro uvolnění svalů a lepší prokrvení.
Bazén
Bazén
Vyhřívaný, krytý bazén s vodními atrakcemi, protiproudem na plavání a perličkovou lavicí pro relax.
Sauna ZJISTIT VÍCE

Sauna

Saunování je kombinovaná procedura, jejíž princip spočívá v přehřátí organismu a jeho následné rychlé zchlazení. Dochází tak k velkému snížení svalového napětí a zvětšení rozsahu pohybů jednotlivých kloubů. Dalším účinkem je postupné otužování.
Chladící bazén ZJISTIT VÍCE

Chladící bazén

Po saunování se zchladíte v prostorném bazénu se studenou vodou, který perfektně dokončí celý saunovací rituál a otuží vaše tělo.
Kneippův chodník
Kneippův chodník
Příjemné prohřívání nohou v telplé vodě je střídáno ochlazováním v ledové vodě, zatímco jsou vaše chodidla masírována oblázky. Po několika opakováních a osušení se v nohách začne postupně šířit vlna tepla, která prostoupí celé tělo. Touto procedurou dosáhnete nejen prokrvení nohou, ale celého krevního oběhu.