Zábava v okolí

Skiareál Špindlerův Mlýn: Labská
Skiareál Špindlerův Mlýn: Labská
Právě sem se z pohodlí Amenity dostanete během chvilky. Stačí obout lyže urazit cca 200 metrů. Nově postavená 3-sedačková lanovka je od původního vleku prodloužena o 300 metrů a vede tak až k běžecké trati na Horní Mísečky. Červená sjezdovka je téměř 2 km dlouhá, upravovaná a v případě potřeby technicky zasněžovaná. Lokalitu doporučujeme zejména pro rodinné lyžování. Výhodou je možnost koupě levnějších regionálních permanentek.
Sjezdovka Maja Sport ZJISTIT VÍCE

Sjezdovka Maja Sport

Jednostopý vlek (typ poma) s večerním lyžováním na severní straně, kde se sníh udrží až do jarních měsíců. Čeká vás příjemná obsluha, upravená sjezdovka a hlavně přijatelné ceny.
Vlek Krausovy boudy ZJISTIT VÍCE

Vlek Krausovy boudy

Rodinný vlek jen 50 metrů od Amenity, vhodný zejména pro malé lyžaře a začátečníky. Je zde možnost i večerního lyžování na osvětlené sjezdovce a příznivé ceny.
Běžkařské stopy
Běžkařské stopy
Nadšenci běžeckého lyžování budou ve Špindlerově Mlýně jako v ráji. Amenity Resort Špindlerův Mlýn se nachází přímo u běžeckých tratí a nedaleko závodních běžeckých okruhů. Každý den se můžete těšit na kvalitně upravené tratě, které jsou výchozím místem pro hřebenové túry. Běžky si můžete ve Špindlerově Mlýně jak půjčit, nebo v případě potřeby svěřit do servisu.
Zimní radovánky
Zimní radovánky
Pokud zimním sportům moc neholdujete, máme pro vás další tipy. Vyzkoušejte například snowtubing – parádní jízdu na sněhu na nafukovacím kruhu, nebo vyzkoušejte 4 km dlouhou sáňkařskou dráhu nebo předveďte dovednosti při bruslení na ledě.
Turistika ZJISTIT VÍCE

Turistika

Vydejte se po přehledně značených cestách z centra města až na vrcholky hor. Túry po hřebenech s příjemnými zastávkami v horských boudách až k nejvyššímu místu České republiky s výhledem na krásy Krkonošského národního parku.
Cyklistika ZJISTIT VÍCE

Cyklistika

Vyrazili byste na kolo, ale nemáte ho sebou? Nevadí, zde najdete přehled půjčoven kol, terénních koloběžek a čtyřkolek v okolí Špindlerova Mlýna. Dále informace o cyklotrasách, cyklobusech a Špindl Bike Parku.
Minigolf ZJISTIT VÍCE

Minigolf

Ve Špindlerově Mlýně najdete hned dvě hřiště na minigolf, kde si užijí děti i dospělí. Z obou hřišť je krásný výhled na okolní přírodu.