JARNÍ ÚKLID TĚLA I DUŠE

Jarní detox

v Amenity Hotel & Resort
Špindlerův Mlýn

JARNÍ ÚKLID TĚLA I DUŠE

Jarní detox

v Amenity Hotel & Resort
Špindlerův Mlýn

Úklid bytu či domu letos počká, začněte jarním úklidem těla a duše v Amenity Hotel & Resort Špindlerův Mlýn. Udělejte si čas sami pro sebe a přijeďte očistit organismus, odpočinout si a načerpat novou energii.

Organismus nastartujete bohatou snídaňovou nabídkou obohacenou o bylinné čaje, čerstvé ovocné šťávy a zeleninové smoothie.  Po celý den vám bude k dispozici dostatek vody s citrónem, aby se toxiny lépe vyplavovaly.  Při obědu či večeři si v naší restauraci pochutnáte na odlehčeném sezónním menu obohaceném o mladé kopřivy, medvědí česnek, pažitku, zázvor a další jarní pomocníky.

S odstraněním škodlivých látek z těla vám pomůže pobyt v jedné z našich saun, plavání v bazénu nebo relaxační masáž. Okolní příroda se probouzí a lokalita resortu nabízí aktivní vyžití hned u lesa, tak nezaspěte a nechte se zlákat čerstvým vzduchem, sluníčkem a horami.

Je už jen na vás, jestli pro kvalitní, ničím nerušený spánek zvolíte hotelový pokoj, nebo jeden z nově zrekonstruovaných apartmánů.  Užijete si dostatek spánku a bezstarostnou dovolenou s nadstandardními službami.

Udělejte něco pro sebe a nechte v sobě rozkvést jarního ducha.

#stacivyrazit

Call Now Button