previous arrow
next arrow
Slider

Ceník masáží

Masáže v Amenity resort Špindlerův Mlýn. Vyberte si některou z mnoha nabízených masáží a načerpejte novou energii.

Název doba trvání cena *
Celková aroma masáž
Častečná aroma masáž zad a šíje
Reflexní masáž chodidel
Bolesti zad (masáž + cvičení)
Indická masáž (šije + hlava)
60 min.
30 min.
30 min.
45 min.
30 min.
1 200 Kč
600 Kč
600 Kč
900 Kč
600 Kč

Aroma masáž

Tato jemná masáž propojuje účinky samotné masáže s léčebnými účinky éterických olejů. Technika masáže působí na uvolnění těla i mysli a vede k hlubokému uvolnění a nastartování samoléčebného procesu v celém organismu. Kombinace jemné masáže a příjemných vůní vyvolává pocit lehkosti a huboké relaxace fyzické i psychické.

Indická masáž hlavy a šíje

Masáž se provádí v sedě i leže a přináší jemné a šetrné ošetření ramen, šíje, hlavy a obličeje. Dokonale uvolní svaly a prokrví pokožku. Odstraňuje důsledky každodenního stresu, bolesti hlavy a očí, napětí i ramena, krk a šíji. Zlepšuje kvalitu vlasů, navozuje pocit klidu a dušev- ní pohody, celkově fyzicky i psychicky harmonizuje organismus. Přináší úlevu při bolestech hlavy a migrénách.

Reflexní masáž chodidel

Navazuje na starověké čínské terapie např. akupunkturu, je však zcela neinvazní a příjemná. Místo užití jehel se používá pouhý tlak prstů. Na chodidlech existuje množství bodů a zón, které jsou propojeny se všemi tělesnými orgány. Stimulací těchto bodů lze pozitivně ovliv- nit funkci souvisejících orgánů, povzbudit jejich přirozenou regeneraci, zmírnit jejich bolest, nebo je dokonce zcela vyléčit.

Bolesti zad (masáž + cvičení)

Tato procedura se skládá ze dvou částí, zdravotní masáže a léčebného cvičení. Masáží nejlépe uvolníme svalstvo zad a šíje. Cvičením protahujeme a mobilizujeme svalstvo a obratle celé páteře. Doporučujeme při únavě a bolestech zad a šíje.

Využijte náš Wellness

Call Now Button